Hoşgeldiniz :
  • Pazatesi - Cumartesi - 09:00 AM - 19:00 PM
  • Pazar - Kapalı
Whatsapp Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Whatsapp Destek
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Biz Kimiz ?

BLR Grup
BLR GRUP LTD. ŞTİ. 2007 yılında Hüseyin Billur tarafından Billur İnşaat Mühendislik ve Dekorasyon olarak kurulmuş olup modern, özgün ve ekonomik tasarımlarla yaşam alanını, kullanıcısı ile bütünleştirme hedefiyle yola çıkmışmıştır.

BLR GRUP LTD. ŞTİ. 2007 yılında Hüseyin Billur tarafından Billur İnşaat Mühendislik ve Dekorasyon olarak kurulmuş olup modern, özgün ve ekonomik tasarımlarla yaşam alanını, kullanıcısı ile bütünleştirme hedefiyle yola çıkmış ve bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve uzman mühendis, mimar kadrosu ile oluşturduğu profesyonel ekibi ile yoluna emin ve sağlam adımlar ile devam etmektedir.
BLR GRUP LTD. ŞTİ. çıtasını en yüksek seviyelere çıkarmayı hedefleyen kurumsal firma yolunda emin adımlarda ilerlemeyen BLR GRUP LTD. ŞTİ. müşteri memnuniyetinin önemini bilir. Gerek hizmet öncesi ve hizmet sonrası desteklerini, her zaman kalite ve malzeme destekleri ile siz müşteri portföylerine sunmuştur. Kalite her zaman önceliktir. Bu doğrultuda çalışmayı ilke edinen BLR GRUP LTD. ŞTİ. sizlere en iyi hizmeti vermenin gurunu yaşamaktadır.
Gücümüzü sizlerden alarak, düşlediğiniz hayalleri gerçeğe dönüştürerek estetik kattığımız işlerde, gerçek çalışma potansiyelimizi sizlere sunuyor ve sizler için en iyilerini hedeflemeyi amaçlıyoruz.